O firmie


ANJA-TAX to nowoczesne Biuro Rachunkowe

 

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego Anja-Tax! W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne usługi księgowe w atrakcyjnej cenie. Sprawdź nasz cennik! Wykwalifikowani księgowi służą pomocą. Zaufaj kadrze naszego biura rachunkowego!

   Biuro Rachunkowe Anja-Tax z siedzibą w Białymstoku świadczy usługi księgowe dla Firm z całej Polski. Oferujemy obsługę firm z kapitałem zagranicznym. BIURO RACHUNKOWE Anja-Tax specjalizuje się w transakcjach internetowych, a także unijnych i międzynarodowych. Dopasowujemy się nie tylko do wymagań Podatników, ale również zmieniających się przepisów prawnych i sytuacji na polskim rynku.

   Prowadzimy księgowość osób fizycznych, spółek osobowych (spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych) oraz pełną księgowość spółek akcyjnych, spółek z o.o. Z naszym biurem rachunkowym księgowość staje się prostsza!

   Posiadamy niezbędne kwalifikacje uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowych (ryczałt, księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT) potwierdzone Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministra Finansów. Biuro rachunkowe objęte jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. W naszym biurze rachunkowym w Białymstoku stosujemy nowoczesne i przyjazne zasady współpracy. Wykonujemy swoje zadania rzetelnie i terminowo, zachowując pełną dyskrecję oraz działając według zasad poufności. Zapewniamy 100% ochronę danych osobowych oraz ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług. Współpraca z nami to wygoda i bezpieczeństwo dla Twojej Firmy!

   Biuro prowadzi absolwentka studiów ekonomicznych, specjalność: rachunkowość. Ukończone studia podyplomowe w zakresie prawa podatkowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz studia podyplomowe na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku: "Mechanizmy funkcjonowania strefy euro" a także finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach zapewniają najwyższy poziom usług dla klientów biura.

   Skorzystanie z naszych usług zapewni Twojej firmie oszczędność czasu, terminową realizację zleceń oraz optymalizację ryzyka gospodarczego. Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że nasza współpraca z firmami każdorazowo daje jak najlepsze efekty.

   Jeśli chcesz założyć działalność gospodarczą i nie wiesz od czego zacząć, zgłoś się do Anja-Tax! Zarejestrujemy Twoją firmę. Przygotujemy wszystkie potrzebne dokumenty i załatwimy wszelkie formalności. Twoje comiesięczne rozliczenie zrobimy w atrakcyjnej cenie.

   Istotną sprawą dla każdego przedsiębiorcy jest zmniejszenie kosztów. Korzystanie z naszych usług będzie zapewne tańsze niż utrzymanie własnej komórki księgowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem naszego biura rachunkowego w Białymstoku lub złożenie zapytania na obsługę księgową online Firmy z całej Polski.

     Naszej Firmie zaufało liczne grono Klientów. W grupie stałych Podatników Biura Rachunkowego ANJA-TAX, z którymi mamy przyjemność współpracować znajdują się przedsiębiorstwa z wielu branż, m.in: 

 • sklepy internetowe (również z VAT OSS),
 • przedsiębiorstwa z branży informatycznej, freelancerzy,
 • firmy logistyczne, spedycyjne, transportowe, budowlane, usługowe,
 • prawnicy, lekarze, menadżerowie, brokerzy, nauczyciele, tłumacze,
 • hurtownie spożywcze, chemiczne, kosmetyczne, części samochodowych,
 • sklepy spożywcze, kaletnicze, odzieżowe, jubilerskie, wielobranżowe,
 • szkoły, przedszkola, żłobki i kluby malucha,
 • hotele i ośrodki wczasowe,
 • restauracje, bary,
 • przychodnie NZOZ,
 • inne.

Biuro Rachunkowe ANJA-TAX

 • Oszczędzasz czas i pieniądze
 • Pełna odpowiedzialność
  po naszej stronie
 • Darmowy program do fakturowania
 • Portal Klienta
 • Fachowa pomoc
  przez e-mail lub telefon

ANJA-TAX Biuro Rachunkowe Anna Łachmacka-Kemona Białystok

Pracujemy na oprogramowaniu:

WAPRO ERP

MK RP

 

 

Skontaktuj się z nami

Anja-Tax BIURO RACHUNKOWE
mgr Anna Łachmacka-Kemona

ul. Produkcyjna 60
15-680 Białystok

Godziny pracy biura:
poniedziałek - piątek: 9.00-15.00
inne godziny spotkań umawiane telefonicznie

biuro@anja-tax.pl

502 378 478 - księgowość

794 378 478 - kadry, płace, ZUS